25 Mar

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Sylwia Witkowska (Pietrzykowska) – pięciokrotny udział (1995, 1996, 1999, 2012, 2015 r.)
Eliza Fedorczuk – (1996r.)
Przemysław Piotrowski – (1998r.)
Agnieszka Gumna – trzykrotny udział (2000, 2001 i 2007r. )
Wojciech Masacz – (2000r.)
Magdalena Krause – dwukrotny udział (2001 i 2002r.)
Olga Omeljaniec – (2003r.)
Marcin Gargas – czterokrotny udział (2003, 2008, 2012r, 2018.)
Alicja Sieradzka – (2003r.)
Elżbieta Cyrulewska – trzykrotny udział (2004, 2005, 2006r.)
Małgorzata Buczkowska – (2004r.)
Zuzanna Prandecka – (2005r.)
Monika Żukowska – (2007r.)
Emilia Gumna – (2008r.)
Sebastian Dudała – (2008r.)
Piotr Rutkowski – (2009r.)
Dawid Dziarkowski – (2010r.)
Daniel Janicki – trzykrotny udział (2011, 2012, 2013r.)
Hanna Komorzycka – (2012r.)
Nikol Górska – (2013r.)
Linda Wojtera – dwukrotny udział (2014, 2015 r.)
Julia Pinkowska – (2017 r.) reprezentowała Wojsko Polskie
Natalia Nafalska – dwukrotny udział (2017, 2018 r.)
Wiktoria Gajos – (2018 r.) reprezentowała Wojsko Polskie

NAGRODZENI I WYRÓŻNIENI PODCZAS SPOTKAŃ LAUREATÓW OKR W TURNIEJU RECYTATORSKIM:

Wyróżnienie w kategorii szkół średnich – Przemysław Piotrowski – XLIII Słupsk 1998 r.
Wyróżnienie w kategorii szkół średnich – Agnieszka Gumna – XLV OKR Tomaszów Maz. 2000 r.
II Nagroda w kategorii dorosłych – Wojciech Masacz – XLV OKR Tomaszów Mazowiecki 2000 r.
I Nagroda w kategorii szkół średnich i Nagroda Rektora AT w Warszawie – Magdalena Krause – XLVII OKR Słupsk 2002r.
Wyróżnienie w kategorii szkół średnich – Elżbieta Cyrulewska – L OKR Słupsk 2005r.
III Nagroda w kategorii szkół średnich – Monika Żukowska – LII OKR Gdynia 2007r.
II Nagroda w kategorii dorosłych – Agnieszka Gumna – LII OKR Gdynia 2007r.
II Nagroda (I Nagrody nie przyznano) – Sebastian Dudała – LIII OKR Ostrołęka 2008r.
Wyróżnienie w kategorii szkół średnich – Emilia Gumna – LIII OKR Ostrołęka 2008r.
Wyróżnienie w kategorii dorosłych – Marcin Gargas – LIII OKR Ostrołęka 2008r.
Grand Prix – Dawid Dziarkowski – LV OKR Ostrołęka 2010r. (brał udział w kategorii dorosłych)
III Nagroda w kategorii dorosłych – Daniel Janicki – LVI OKR Ostrołęka 2011r.
Wyróżnienie w kategorii dorosłych – Daniel Janicki LVII OKR Ostrołęka 2012r.
Wyróżnienie w kategorii dorosłych – Marcin Gargas LVII OKR Ostrołęka 2012r.
Wyróżnienie w kategorii dorosłych – Daniel Janicki LVIII OKR Ostrołęka 2013r.
Nagroda (jedna z pięciu równorzędnych) w kategorii dorosłych-Daniel Janicki LIX OKR Ostrołęka 2014 r.
III Nagroda w kategorii młodzieżowej – Linda Wojtera LX OKR Ostrołęka 2015 r.
III Nagroda w kategorii dorosłych – Sylwia Witkowska LX OKR Ostrołęka 2015 r.
Wyróżnienie w kategorii dorosłych – Hanna Komorzycka LX OKR Ostrołęka 2015 r.
II Nagroda w kategorii młodzieżowej – Natalia Nafalska LXII OKR Ostrołęka 2017 r.
I Nagroda w kategorii młodzieżowej – Natalia Nafalska LXIII OKR Ostrołęka 2018 r.
I Nagroda w kategorii dorosłych – Marcin Gargas LXIII OKR Ostrołęka 2018 r.

UDZIAŁ W SPOTKANIACH LAUREATÓW OKR W TURNIEJU POEZJI ŚPIEWANEJWE WŁOCŁAWKU:

2001r.- Marta Łągiewka
2002r.- Hubert Romanowski (kandydat do TSP)

UDZIAŁ W SPOTKANIACH LAUREATÓW OKR W TURNIEJU TEATRÓW JEDNEGO AKTORA W ZGORZELCU (OSATJA):

2000r.- Katarzyna Lech