25 Mar

„Romantycznie”

1999 r.
III Nagroda – Agnieszka Gumna – kategoria szkolna

2000 r.
I Nagroda – Aleksandra Kisio i Joanna Rydzkowska – kategoria szkolna
III Nagroda – Agnieszka Gumna – kategoria szkolna
I Nagroda – Marta Łągiewka – poezja śpiewana

2001 r.
II Nagroda – Agnieszka Szakowska – kategoria szkolna
III Nagroda- Magdalena Krause i Ewa Maciorowska – kategoria szkolna
II Nagroda – Agnieszka Gumna – kategoria dorosłych
Nagroda Główna Turnieju za interpretację tekstu Cypriana Kamila Norwida – Magdalena Krause
Nagroda w kategorii poezji śpiewanej – Hubert Romanowski (kandydat do TSP)

2002 r.
II Nagroda – Dominika Kimaty – kategoria szkolna
II Nagroda – Radosław Flasza – kategoria dorosłych

2003 r.
II Nagroda – Agnieszka Szakowska – kategoria dorosłych
III Nagroda – Magdalena Wrzeszcz – kategoria dorosłych
Wyróżnienie -Radosław Flasza – kategoria dorosłych
Wyróżnienie- Marcin Gargas – kategoria szkół średnich

2004 r.
III Nagroda – Marcin Gargas – kategoria dorosłych
Nagroda – Olga Omeljaniec – kategoria szkół średnich (reprezentowała Kraków)
Nagroda Główna Turnieju – Olga Omeljaniec (reprezentowała Kraków)

2005 r.
III Nagroda – Monika Żukowska – kategoria szkół średnich
II Nagroda – Marcin Gargas i Małgorzata Buczkowska (reprezentowała Kraków) – kategoria dorosłych
Nagroda Główna Turnieju za interpretację tekstu Adama Mickiewicza – Monika Żukowska i Marta Zarzeczna

2006 r.
II Nagroda (I Nagrody nie przyznano) – Monika Żukowska – kategoria szkół średnich
Wyróżnienie – Sebastian Dudała – kategoria szkół średnich
III Nagroda – Elżbieta Cyrulewska – kategoria dorosłych
Nagroda Specjalna za interpretację teksty Tadeusza Różewicza – Monika Żukowska
Nagroda Główna Turnieju za interpretację tekstu Cypriana Kamila Norwida – Agnieszka Gumna

2007 r.
I Nagroda – Sebastian Dudała – kategoria szkolna
Wyróżnienie – Emilia Gumna – kategoria szkolna
III Nagroda – Elżbieta Cyrulewska – kategoria dorosłych
Wyróżnienie – Monika Żukowska – kategoria dorosłych

2008 r.
II Nagroda – Emilia Gumna i Daniel Janicki – kategoria szkolna
Nagroda za interpretacje utworu Zbigniewa Herberta – Aleksandra Chawziuk

2009 r.
Wyróżnienie – Joanna Świrska – kategoria szkolna (kandydatka do TSP)
Wyróżnienie – Dawid Dziarkowski – kategoria dorosłych
Wyróżnienie honorowe – Daniel Janicki

2010 r.
Wyróżnienie – Łukasz Nowacki – kategoria szkolna
Wyróżnienie – Piotr Rutkowski – kategoria dorosłych
II Nagroda – Dawid Dziarkowski – kategoria dorosłych
II Nagroda – Daniel Janicki – kategoria dorosłych

2011 r.
I Nagroda – Hanna Komorzycka – kategoria szkolna
Wyróżnienie – Łukasz Nowacki – kategoria dorosłych
Nagroda Specjalna za interpretację tekstu wywodzącego się z ducha Teatru Rapsodycznego – Joanna Cieśluk

2012 r.
I Nagroda – Joanna Cieśluk – kategoria szkolna (kandydatka do TSP)
III Nagroda – Hanna Komorzycka – kategoria szkolna (kandydatka do TSP)
II Nagroda – Sebastian Magdziński – kategoria dorosłych
I Nagroda – Daniel Janicki – kategoria dorosłych
Nagroda pozaregulaminowa – Marcin Gargas

2013 r.
I Nagroda – Hanna Komorzycka – kategoria szkolna
II Nagroda – Nikol Górska – kategoria szkolna
Wyróżnienie – Linda Wojtera – kategoria szkolna
Wyróżnienie – Aleksandra Sasin – (kandydatka do TS, reprezentowała Gryfice)
I Nagroda – Sylwia Witkowska – kategoria dorosłych
III Nagroda – Daniel Janicki – (reprezentował Studio Teatr)
Nagroda Specjalna za interpretacje tekstu Sławomira Mrożka – Sebastian Magdziński
Wyróżnienie za utwór z epoki romantyzmu – Hanna Komorzycka
Wyróżnienie za utwór z epoki romantyzmu – Sebastian Magdziński
Wyróżnienie za utwór z epoki romantyzmu – Aleksandra Sasin

2014 r.
I Nagroda – Linda Wojtera – kategoria szkolna
I Nagroda – Daniel Janicki – kategoria dorosłych
Nagroda Specjalna za interpretacje tekstu Tadeusz Różewicza – Sylwia Witkowska
Wyróżnienie – Aleksandra Stachowicz – kategoria szkolna
Wyróżnienie – Małgorzata Fatalska – kategoria dorosłych
Wyróżnienie – Hanna Komorzycka – kategoria dorosłych

2015 r.
Nagroda I stopnia – Daniel Janicki – kategoria dorosłych
Nagroda II stopnia – Hanna Komorzycka – kategoria dorosłych
Wyróżnienie – Marcin Gargas – kategoria dorosłych
Wyróżnienie – Linda Wojtera – kategoria dorosłych
Wyróżnienie – Nicola Łazarów (kandydatka do TSP) – kategoria szkolna

2016 r.
I Nagroda – Małgorzata Wilczewska (kandydatka do TSP) – kategoria dorosłych
II Nagroda – Marcin Gargas – kategoria dorosłych
III Nagroda – Daniel Janicki – kategoria dorosłych
Wyróżnienie – Hanna Komorzycka – kategoria dorosłych
Wyróżnienie – Aleksandra Stachowicz – kategoria dorosłych
Wyróżnienie – Natalia Nafalska – kategoria młodzieżowa

2017 r.
Grande Prix – Małgorzata Wilczewska
I Nagroda – Natalia Nafalska – kategoria młodzieżowa
II Nagroda – Wiktoria Gajos – Kategoria młodzieżowa
II Nagroda – Joanna Mizgier – kategoria dorosłych
Wyróżnienie – Aurelia Sas – kategoria młodzieżowa