25 Mar

~ Wiara ~ Nadzieja ~ Miłość ~

2004 r. I WNM

Kategoria ,,Szprotek”:
II Nagroda – Joanna Wasilewska

Kategoria ,,Wielorybów”:
II Nagroda – Elżbieta Cyrulewska
III Nagroda – Olga Omeljaniec
Nagroda Główna Spotkań (za interpretację tekstu Karola Wojtyły) – Elżbieta Cyrulewska

2005 r. II WNM

Kategoria ,,Szprotek”:
Wyróżnienie – Klaudia Lewandowska

Kategoria ,,Wielorybów”:
I Nagroda – Elżbieta Cyrulewska
Wyróżnienia – Marta Zarzeczna i Magdalena Krause

2006 r. III WNM

Kategoria ,,Szprotek”:
Laureat – Jakub Kłeczek

Kategoria ,,Wielorybów”:
Laureat – Elżbieta Cyrulewska i Monika Żukowska
Wyróżnienia – Emilia Gumna i Marta Zarzeczna

2007 r. IV WNM

Kategoria ,,Szprotek”:
Wyróżnienia – Natalia Bardzińska i Michalina Mirecka

Kategoria ,,Wielorybów”:
I Nagroda – Elżbieta Cyrulewska i Emilia Gumna
III Nagroda – Sebastian Dudała
Wyróżnienie – Jakub Kłeczek

2008 r. V WNM

Kategoria ,,Szprotek”:
III Nagroda – Aleksandra Chawziuk
Wyróżnienia – Daniel Janicki (reprezentował szkołę)
Michalina Mirecka, Viviana Południak, Natalia Bardzińska, Piotr Rutkowski

Kategoria ,,Wielorybów”:
I Nagroda – Elżbieta Cyrulewska
II Nagroda – Sebastian Dudała
Nagroda Główna Spotkań (za interpretację tekstu ks. Jana Twardowskiego) – Ela Cyrulewska

2010 r. VI WNM

Kategoria ,,Wielorybów”:
I Nagroda -Dawid Dziarkowski

2011 r. VII WNM

Kategoria ,,Wielorybów”:
I Nagroda -Daniel Janicki
II Nagroda – Aleksandra Chawziuk
Wyróżnienie – Joanna Cieśluk
Nagroda Główna Spotkań (za najlepszą interpretacje utworu autorstwa osoby duchownej) – Aleksandra Chawziuk i Daniel Janicki

2012 r. VIII WNM

Kategoria ,,Szprotek”:
Wyróżnienie – Małgorzata Fatalska (kandydatka do TSP)

Kategoria ,,Wielorybów”:
Nagroda – Hanna Komorzycka (kandydatka do TSP), Daniel Janicki, Sebastian Magdziński

2013 r. IX WNM

Kategoria „Szprotek”:
II Nagroda – Aleksandra Stachowicz
Wyróżnienie – Małgorzata Fatalska

Kategoria „Wielorybów”:
Nagroda – Hanna Komorzycka, Nikol Górska, Daniel Janicki, Sebastian Magdziński

2014 r. X WNM

Kategoria „Szprotek”:
I Nagroda – Aleksandra Stachowicz
III Nagroda – Lena Cerzniewska

Kategoria „Wielorybów”:
I Nagroda – Hanna Komorzycka
II Nagroda – Linda Wojtera
III Nagroda – Julia Pińkowska
Wyróżnienie – Klaudia Hanusewicz (kandydatka do TSP)

2015 r. XI WNM

Kategoria „Szprotek”:
Laureat – Lena Cerzniewska

Kategoria „Wielorybów”:
Laureatki – Małgorzata Fatalska, Hanna Komorzycka, Julia Pińkowska
Nagroda Główna Spotkań – Hanna Komorzycka

2016 r. XII WNM

Kategoria ,,Szprotek”:
Nagroda II stopnia – Natalia Nafalska (kandydatka do TSP)
Wyróżnienie – Adrianna Budysz

Kategoria ,,Wielorybów”:
Nagroda I stopnia – Jan Ciesielski
Nagroda II stopnia – Julia Pińkowska (TSP)
Nagroda III stopnia – Daniel Janicki (TSP)
Nagroda Głowna Spotkań: Julia Pińkowska (TSP)

OD ROKU 2017 KONKURS O ZASIĘGU  OGÓLNOPOLSKIM

2017 r. XIII WNM
Kategoria „Szprotek”:
III Nagroda – Wiktoria Gajos
Wyróżnienia – Hanna Klusek, Nina Mizgalska, Wiktoria Orzechowska, Aurelia Sas

Kategoria „Wielorybów”:
Wyróżnienia – Joanna Mizgier, Natalia Nafalska, Julia Pińkowska
Nagroda Główna – Hanna Komorzycka
Grande Prix – Hanna Komorzycka

2018 r.
Kategoria „Szprotek”:
Wyróżnienie – Wiktoria Bazarewska
I Nagroda – Hanna Klusek

Kategoria „Wielorybów”:
Wyróżnienia: Aurelia Sas i Maria Świłpa
II Nagroda – Wiktoria Gajos i Natalia Nafalska
I Nagroda – Małgorzata Wilczewska
Nagroda Główna Spotkań – Małgorzata Wuilczewska