09 Kwi

Mały Konkurs Recytatorski 2019, #4

MAŁY KONKURS RECYTATORSKI

W ostatni weekend, między 6 a 7 kwietnia 2019 roku w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie odbył się finał wojewódzki Małego Konkursu Recytatorskiego. W zmaganiach udział wzięło 64 uczestników, laureatów eliminacji miejskich i powiatowych.
Werdyktem jury w składzie: Małgorzata Iwańska, Ewa Sobczak, Piotr Bumaj i Mateusz Wiśniewski tytuł laureata otrzymali:

W kategorii klas I-III:
Laura Woźniak (SP nr 4 w Barlinku)
Mateusz Kazuba (SP nr 3 w Nowogardzie)
Maja Marcinkowska (SP nr 53)

W kategorii klas IV-VI:
Julian Majewski (Pałac Młodzieży w Koszalinie)
Julia Olejarz (Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Sianów)
Julia Miętkiewicz (Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolinie)
Amelia Jakóbczyk (SP nr 1 w Szczecinku)
Karol Moszczuk (Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Szczecinie)
Hanna Stankiewicz (SP nr 48 w Szczecinie)

W kategorii klas VII, VIII i gimnazjów:
Anna Cuper (Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pyrzycach)
Maciej Prygiel (SP nr 3 im. Adama Mickiewicza w Łobzie)
Kinga Rozkrut (Zespół Szkół w Moryniu)
Agata Marczuk (SP nr 3 w Nowogardzie)
Oliwia Ostrowska (SP nr 59 w Szczecinie)
Lena Paduch (SP nr 7 w Szczecinie)

Dyplomy wyróżnienia otrzymali:
Hanna Sztylke (Gryfiński Dom Kultury)
Anna Dydo (SP nr 1 w Świnoujściu)
Jakub Lewek (Prywatna Językowa Szkoła Podstawowa „Promyczek" w Goleniowie)
Kacper Knapik (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Świdwinie)
Oliwier Jarosik (Szkoła Podstawowa w Manowie)
Laura Jakóbczyk (SP nr 1 w Szczecinku)
Jagoda Kowalska (Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczecinie)
Amelia Maciążek (Gryfiński Dom Kultury)
Damian Wierucki (SP nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Łobzie)
Julia Ambroziak (SP nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Łobzie)
Marcel Śliwka (SP nr 1 w Złocieńcu)
Aleksandra Pietrucha (Centrum Kultury w Chojnie)
Pola Mazurczak (SP 2 w Płotach)
Jakub Lebica (SP Sławsko)
Oskar Duraj (SP nr 3 w Nowogardzie)
Pola Bosiacka (SP nr 3 w Nowogardzie)
Maciej Łesyk (Szkoła Podstawowa w Jeleniu)
Bernadeta Cieślicka (Zespół Szkół w Kołbaczu)
Maria Trif (Szkoła Podstawowa nr 4 w Barlinku)
Jakub Harańczyk (Szkoła Podstawowa w Czaplinku)
Aleksandra Gabryś (Szkoła Podstawowa w Czaplinku)
Agata Krupińska (Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu)
Jakub Wojciechowski (SP w Osinie)
Błażej Kowalewski (Centrum Kultury 105 w Koszalinie)
Michał Wojnarowski (SP nr 10 w Szczecinie)

Rekomendacje do udziału w konkursach ogólnopolskich otrzymali:
Mateusz Kazuba
Julian Majewski
Amelia Jakóbczyk
Hanna Stankiewicz
Kinga Rozkrut
Agata Marczuk

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

  • informacje ze strony http://zamek.szczecin.pl
nasz Facebook
nasz Instagram
nasz kanał YouTube