15 Lis

Sukces reprezentantów ST na XXI JTR!

Sześcioro reprezentantów Studia Teatr znalazło się wśród nagrodzonych tegorocznego

XXI Jesiennego Turnieju Recytatorskiego "Romantycznie"!

Gratulujemy wyróżnionym: 

Aleksandrze Stachowicz (Teatr Proscenium przy Studiu Teatr w Szczecinie), 
Hannie Komorzyckiej (TSP przy ST), 
Natalii Nafalskiej (Studio Teatr),

oraz nagrodzonym: 

Danielowi Janickiemu  (TSP przy ST), 
Marcinowi Gargasowi  (TSP przy ST), 
Małgorzacie Wilczewskiej (Studio Teatr).

15 Lis

Skrócony protokół Jury z XXI Jesiennego Turnieju Recytatorskiego „Romantycznie”

XXI Jesienny Turniej Recytatorski już za nami.

Cztery wspaniałe dni spędzone z recytatorską rodziną pozostaną w pamięci jako święto przyjaźni, słowa, myśli i potrzeby powiedzenia tego co mamy w sercu.
Ponieważ Turniej jest turniejem trzeba też zmierzyć się z werdyktem Jury. Poniżej zamieszczamy skrócony protokół XXI JTR'u.

→ Więcej informacji

03 Lis

39 Ogólnopolski Turniej Sztuki Recytatorskiej „Wobec własnego czasu”

Troje na konkursie i trzy nagrody 🙂

      Z przyjemnością informujemy, że w zakończonym 30 października br. w Wałczu XXXIX Ogólnopolskim Turnieju Sztuki Recytatorskiej "Wobec własnego czasu", Hanna Komorzycka zdobyła I miejsce, II miejsce Marcin Gargas (oboje reprezentowali Teatr Słowa PROSCENIUM przy ST), a debiutująca w konkursie recytatorskim o randze ogólnopolskiej, Joasia Mizgier (reprezentująca Studio Teatr), otrzymała od jurorów wyróżnienie.

Gratulacje!

Skrócony protokół obrad jurry

39. Ogólnopolski Turniej Sztuki Recytatorskiej "Wobec własnego czasu", Wałcz, 28-30 października 2016r.

Jury w składzie:
Joanna Szczepkowska,
Małgorzata Mikołajczak,
Krzysztof Marszewski,

po wysłuchaniu 38 uczestników w kategorii recytacja, oraz 20 wykonawców poezji śpiewanej, 3 wywodzących ze słowa, postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
------------------
GRAND PRIX - Elwira Pączek (Starogard Gdański)
------------------
RECYTACJA:
1 miejsce - Hanna Komorzycka (Szczecin)
2 miejsce - Daniel Stachuła(Poznań), Marcin Gargas (Szczecin)
3 miejsce - Alicja Czarnuszka (Szczecin), Maciej Czempiński (Trzcianka)
Wyróżnienia otrzymali: Łukasz Głuchowski (Szczecin), Patryk Pawelec (Zamość), Bartosz Kowalczyk (Drawsko Pomorskie), Joanna Mizgier (Szczecin), Sylwia Witkowska (Szczecin)
-----------------
POEZJA ŚPIEWANA:
Nagroda specjalna - Rafał Kowalewski (Koszalin)
1 miejsce - Kacper Przybyła (Poznań)
2 miejsce - Marta Zadurska, Joanna Pilarskia (Tarnowo Podgórne)
Wyróżnienia otrzymali: Natalia Kędzierska (Wałcz), Magda Roman (Wałcz) i Nikola Krauze (Kwidzyn)
----------------
WYWIEDZIONE ZE SŁOWA:
Nagroda - Alicja Czarnuszka