Skrócony protokół konkursy ~ Wiara ~ Nadzieja ~ Miłość ~

PROTOKÓŁ
Z XII WOJEWÓDZKICH SPOTKAŃ ZE SZTUKĄ SŁOWA ~WIARA~NADZIEJA~MIŁOŚĆ~
SZCZECIN, 14-15 MAJA 2016 ROKU.

Jury w składzie:

Karina Krzywicka
Marcin Gargas
ks. Andrzej Supłat

Po wysłuchaniu 16 recytatorów z kategorii „Szprotek” i 13 z kategorii „Wielorybów” jury postanawia:

W kategorii „Szprotek” przyznać wyróżnienia:

– Katarzynie Gabryś z Gimnazjum w Czaplinku
– Inez Wilczewskiej z Gimnazjum nr 7 w Szczecinie
– Adriannie Budysz ze Studia Teatr w Szczecinie

Wyróżnione osoby otrzymują książki ufundowane przez Wydawnictwo „Znak”.

W kategorii “Wielorybów” jury wyróżniło:

Julię Kleszcz z Publicznego Gimnazjum w Wolinie
Dominikę Zachoszcz z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Świdwinie
Lenę Cerzniewską z Teatru Słowa Proscenium przy MOK w Szczecinie

Wyróżnione osoby otrzymują albumy ufundowane przez Jego Ekscelencję Księdza Arcybiskupa Metropolitę Szczecińsko-Kamienskiego Andrzeja Dzięgę.

W kategorii „Szprotek” jury przyznało:

– Pierwszej Nagrody nie przyznano
II Nagrodę Natalii Nafalskiej ze Studia Teatr w Szczecinie – nagrodzona otrzymuje 200 zł ufundowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Szczecinie
III Nagrodę Kamilowi Saczkowskiemu z Miejskiego Centrum Kultury w Gorzowie – nagrodzony otrzymuje 150 zł ufundowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Szczecinie

I Nagrodę Janowi Ciesielskiemu z Gorzowa, reprezentującemu Studio Teatr w Szczecinie – nagrodzony otrzymuje 200 zł ufundowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Szczecinie oraz aparat fotograficzny od anonimowego sponsora.
II Nagrodę Julii Pińkowskiej ze Studia Teatr w Szczecinie – nagrodzona otrzymuje 250 zł ufundowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Szczecinie oraz
Hannie Komorzyckiej z Teatru Słowa Proscenium przy MOK w Szczecinie-nagrodzona otrzymuje 250 zł ufundowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Szczecinie
III Nagrodę Danielowi Janickiemu z Teatru Słowa Proscenium przy MOK w Szczecinie- nagrodzony otrzymuje 200 zł ufundowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Szczecinie oraz
Alicji Czarnuszce z Polskiego Związku Niewidomych w Szczecinie – nagrodzona otrzymuje 200 zł ufundowane przez anonimowego sponsora.

Nagrodę Główną Spotkań jury przyznało Julii Pińkowskiej ze Studia Teatr. Jest to tygodniowa pielgrzymka do Lwowa ufundowana przez Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana Oddział w Szczecinie.

Ponadto:

Nagrodę Specjalną ufundowaną przez Studio Teatr w postaci zaproszenia na miesięczne, darmowe zajęcia teatralne otrzymuje Bartosz Ciszewski z Gimnazjum nr 10 w Szczecinie.

Nagrodę Specjalną ufundowaną przez Dyrektora MOK w postaci zaproszenia do udziału w XIII Wojewódzkich Spotkaniach ze Sztuką Słowa ~WIARA~NADZIEJA~MIŁOŚĆ~, a tym samym zwolnienie z opłat akredytacyjnych, otrzymuje Mateusz Pluskota z Poznania.

Nagrodę Specjalną ufundowaną przez Dyrektora MOK w postaci zaproszenia do udziału w XXI Jesiennym Turnieju Recytatorskim „Romantycznie”, a tym samym zwolnienie z opłat akredytacyjnych, otrzymuje Kamil Saczkowski z Miejskiego Centrum Kultury w Gorzowie.

Jury nominuje do udziału w X Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim dla Gimnazjalistów „Przebudzeni do życia” Jana Ciesielskiego ze Studia Teatr w Szczecinie. O zakwalifikowaniu do udziału w konkursie decyduje jego Organizator.