64. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski #5 – Słowo od Matki Założycielki

Gratuluję wszystkim Mówiatorom ze Studia Teatr sukcesu recytatorskiego! Majce Rzepeckiej, której instruktorem jest mój Syn Marcin wyróżnienia, Natalii Nafalskiej II Nagrody oraz Inez Wilczewskiej, Marysi Świłpie i Marcinowi Gargasowi - moim podopiecznym - tytułu Laureata finałów wojewódzkich 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, a co za tym idzie wyjazdu do Ostrołęki na finały najważniejszego konkursu dla braci spod znaku Słowa. A jeszcze przecież jedzie z nami Wiktoria Gajos, kolejna podopieczna Marcina, która będzie reprezentowała Wojsko Polskie! Jestem dzięki Wam ogromnie szczęśliwa i bardzo z Was dumna... Dziękuję za Waszą pracę, podejście do tego co robicie, zaangażowanie, i potrzebę pięknego obcowania z Literaturą i ze sobą nawzajem. To ogromna przyjemność móc z Wami pracować:)

Informuję, że istnieje możliwość wyjazdu, w charakterze obserwatora, na finały 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego do Ostrołęki (turniej recytatorski i wywiedzione ze słowa). Konkurs trwać będzie w dniach 12-15 czerwca br. Osoby zainteresowane proszę o bezpośredni, telefoniczny kontakt: 509 43 53 53 do dnia 02.05.br.

Studio Teatr informuje, że finały 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – turniej teatrów jednego aktora „Sam na scenie” – będzie miał miejsce w dniach 20 - 22 czerwca br. w Słupsku. Osoby zainteresowane  jednodniowym wyjazdem, w charakterze obserwatora, proszone są o zgłaszanie się drogą e-mailową: studio.teatra@wp.pl

Iwona Mirońska Gargas