Letnie wyjazdowe Warsztaty Teatralne: Barlinek 2019 #05

UWAGA UCZESTNICY XIX LETNICH WARSZTAÓW TEATRALNYCH W BARLINKU, TURNUSY I i II!

 

  1. Proszę osoby nie jedzące mięsa o poinformowanie mnie o tym drogą elektroniczną (studio.teatr@wp.pl) najpóźniej do dnia 09.07.br. celem zgłoszenia ilości posiłków w Barlinku.
  2. Przypominam o możliwości wystawienia faktury za udział dziecka w warsztatach. W razie takiej potrzeby proszę o podanie mi danych do jej wystawienia.
  3. Proszę uczestników warsztatów o opanowanie pamięciowe wiersza Juliana Tuwima „Rwanie bzu”.
  4. Przypominam o konieczności zabrania ze sobą na warsztaty: legitymacji szkolnej; dowodu osobistego (osoby pełnoletnie); podstawowych leków; stroju do ćwiczeń (czarne leginsy i luźna, czarna koszulka); notatnika, długopisu, dwóch ręczników i ręcznika plażowego.
  5. Informuję, że w dniu rozpoczęcia każdego turnusu, chętni do wspólnego podróżowania autobusem firmy Paan-bus spotykają się na placu przy ulicy Dworcowej na przeciwko Poczty Głównej w Szczecinie, przy torach tramwajowych linii 3 i 6 o godzinie 7:30 Odjazdu autobusu 7:45. Cena biletu 16 zł. (cena może być minimalnie większa)
  6. Osoby dowożone na miejsce warsztatów proszone są o przybycie do Barlineckiego Ośrodka Kultury, ulica Podwale 9 w dniu rozpoczęcia warsztatów do godziny 10:45.

 

Do zobaczenia w Barlinku 🙂   – Iwona Mirońska Gargas