Letnie wyjazdowe Warsztaty Teatralne: Barlinek 2020 #01

Uwaga uczestnicy XX Letnich Warsztatów Teatralnych w Barlinku.

W zakładce "dokumenty do pobrania" znajduje się oświadczenie dotyczące stanu zdrowia uczestnika warsztatów. Proszę pobrać właściwy plik i dostarczyć wypełnione oraz podpisane oświadczenie do jednego z instruktorów ST w dniu rozpoczęcia się warsztatów.

Obowiązkowe przygotowanie do zajęć warsztatowych

 

  • obejrzenie w internecie zdjęć Skansenu Wsi Lubelskiej i galerii Muzeum Wsi Lubelskiej
  • jak jest taka możliwość, to posłuchania w polu śpiewu skowronka 🙂
  • obejrzenia i wysłuchania: „Od wschodu słońca”, „To i hola”, „Wyszłabym za dziada”, „W moim ogródeczku”, „Lipka” - w wykonaniu zespołu „Rokiczanka” i „Czerwone jabłuszko” w wykonaniu zespołu „Chór Bez Batuty”
  • nauczenia się melodii piosenek „Laboga chłopaki” w wykonaniu zespołu „Marzenie”, „Gdzieś był Jasieńku” w wykonaniu kapeli „Jeżowianie”.
  • zabranie ze sobą (o ile macie) koszul w kratę lub lnianych - chłopcy oraz kwiecistych spódnic i chust - dziewczęta (mogą być chusty czy chusteczki lniane białe)
  • obejrzenie filmu „Chłopi

Wszystkie wymienione wyżej utwory znajdują się na playliście YouTube kanały Studio Teatr - link poniżej. Zachęcamy do polubienia i subskrybowania naszego kanału. 😉

Ponadto proszę o zabranie ze sobą: legitymacji szkolnej lub dowodu osobistego, minimum dwóch ręczników, podstawowych leków, czarnego stroju do ćwiczeń (polecam zabrać koszulkę/koszulki na zmianę), obuwia zmiennego.

 

Przypominamy, że ze względu na pandemię nie ma możliwości odwiedzin.

Informacje dotyczące wyjazdu i pierwszych zajęć

Autobus wyjeżdża z przystanku końcowego przy ul. Dworcowej. Zbiórka osób korzystających z tego środka lokomocji o godzinie 8:00. Cena biletu wynosi 18 zł.
Prawdopodobnie będzie to busik, którym jechać będą wyłącznie uczestnicy warsztatów.

Pierwsze zajęcia zaczynają się o godzinie 11:00 - obowiązkowa obecność wszystkich, niezależnie od tego czy uczestnik jedzie z grupą czy samodzielnie.

Osoby, które nie zaznaczyły w kartach sposobu dojazdu na warsztaty proszone są o wysłanie takiej informacji drogą mailową na adres studio.teatr@wp.pl. Informację należy wysłać do dnia 10.08. br.
Treść wiadomości:
Imię i Nazwisko, dojadę do Barlinka samodzielnie/zostanę dostarczony/dostarczona przez rodziców lub zgłaszam wyjazd wraz z całą grupą.

W wypadku niemożności dotarcia na warsztaty do godziny 11:00 lub konieczności przyjazdu w innym dniu, a także w wypadku wcześniejszego wyjazdu z Barlinka (to jest przed 29.08.) proszę o przekazanie takiej informacji temat drogą elektroniczną.