Herbertiada 2022 #2 – Sukcesy naszych recytatorów

Wróciliśmy z Kołobrzegu pełni dumy z naszych recytatorów oraz z "workiem" nagród.

W piątek 16.09.2022 roku, zakończyła się kolejna już Herbertiada. Całą dwunastoosobowa grupa naszych recytatorów zaprezentowała się bardzo dobrze a kilkoro z nich otrzymało następujące wyróżnienia i nagrody:

Oliwier Piecuch (reprezentujący Studio Teatr i kandydujący do Teatru Słowa Proscenium) - Grand Prix konkursu; tym samym dokładając ósmą już statuetkę do "kolekcji" naszych recytatorów.
Alicja Kopaczewska (reprezentująca Klub 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej i kandydująca do Teatru Słowa Proscenium) - 2. nagrodę
Agata Terebus (reprezentująca Klub 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej i kandydująca do Teatru Słowa Proscenium) - 3. nagrodę
Julia Gryczyńska (reprezentująca Szczecin) - wyróżnienie
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i tym, którzy wrócili bez laurów. Jesteśmy z Was dumni!

Pierwszy wyjazd na konkurs

To był mój pierwszy grupowy wyjazd na Herbertiadę i jestem zaskoczona tym, jak bardzo mi się ten konkurs spodobał. Jestem dumna z tego, że otaczam się tak inteligentymi i wrażiliwymi osobami, od których mogę się uczyć i czerpać energię. Wszystkie prezentacje były wyjątkowe i szczere, dlatego tak mocno zapadły mi w pamięć. Jestem niezwykle wdzięczna za to, że mogłam być w Kołobrzegu i poznawać poezję Herberta w tak świetnym towarzystwie. Bardzo dziękuje Pani Iwonie i Panu Marcinowi za to, że mają siłę i ochotę pokazywać młodym ludziom ten magiczny świat słowa.

Oliwka Rokoszewska