Warsztaty okazjonalne: Przekraczanie granic. Kreacja, 2023 #01

Kontakt w sprawie warsztatów:

798769605
biuro@studioteatr.pl

Studio Teatr zaprasza na warsztaty teatralne „Przekraczanie granic. Kreacja” prowadzone przez aktora - monodramistę Michała Studzińskiego.

 

Warsztaty odbędą się w Szczecińskim Inkubatorze Sektorów Kreatywnych (Wojska Polskiego 90) w dniu 04.03. 2022 r. (sobota) w godzinach 11:00 – 16:00.

Koszt warsztatów:
150 zł dla osób uczęszczających na zajęcia do ST
180 zł dla pozostałych chętnych.

Ilość miejsc jest ograniczona, o przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność nadsyłanych zgłoszeń.

Michał Studziński - ze słupskim Teatrem Rondo związany od 2008 r. Występował w kilkunastu spektaklach
i widowiskach plenerowych; współpracował z takimi reżyserami jak Stanisław Miedziewski i Marcin Bortkiewicz. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt nagród teatralnych i recytatorskich, w tym Nagrodę za Najlepszą Rolę Męską na XXI Międzynarodowym Festiwalu Kameralnych Spektakli na podstawie F. M. Dostojewskiego w Rosji, Średnią Konsekwencję Teatralną V Sopockich Konsekwencji Teatralnych, czy Wyróżnienie Okolicznościowe z Okazji Międzynarodowego Dnia Teatru Prezydent Miasta Słupska. Od lat współtworzy biuro organizacyjne kolejnych Finałów Turnieju Teatrów Jednego Aktora Sam Na Scenie w Słupsku; współorganizator międzynarodowego festiwalu Witkacy pod strzechy. Pasjonat literatury i polskiej szkoły filmowej. Szczudlarz, z sukcesami próbujący swoich sił jako instruktor teatralno-recytatorski. Juror 16. Ogólnopolskich Spotkań ze Sztuką Słowa - Wiara, Nadzieja, Miłość. W 2016 roku uzyskał tytuł magistra prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie broniąc pracę magisterską pod tytułem Prowokacja artystyczna a przestępstwo. Prywatnie miłośnik pikantnych potraw, leśnych nocy przy ognisku, morskiej bryzy, a już niedługo dyplomowany skoczek spadochronowy.