Studio Teatr powstało w 2010 roku jako efekt pasji recytatorsko-teatralnej, wieloletniego doświadczenia i chęci pracy z ludźmi. Od początku prowadziliśmy całoroczne zajęcia teatralne oraz warsztaty okazjonalne, zarówno wyjazdowe jak i stacjonarne.

jeszcze trochę historii...

Częścią Studia Teatr jest również, założony przez Iwonę Mirońską GargasTeatr Słowa Proscenium. To jedyny w naszym kraju amatorski teatr poezji z ponad 25-letnim stażem pracy.

Przez dwie dekady prowadziliśmy kilku/kilkunastodniowe wyjazdowe warsztaty teatralno-recytatorskie, zarówno w okresie wakacyjnym jak i podczas ferii zimowych.

Dbając o wysoką jakość naszej pracy, przez szereg lat zapraszaliśmy do współpracy wybitnych specjalistów. Jeśli jesteście ciekawi jakich zapraszamy do Galerii Mistrzów. Poza tymi niesamowitymi postaciami, równie często współpracujemy z naszymi dawnymi wychowankami, którzy związali swoje życie z teatrem zawodowym.

Nieustannie rozwijamy się w naszej pasji aby jak najlepiej i jak najwięcej przekazać każdemu kto zechce przyjść na zajęcia.