Pedagog teatru, aktorka teatru niezależnego.
Absolwentka pedagogiki teatru (Uniwersytet Warszawski: Instytut Kultury Polskiej oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego), filologii polskiej (Uniwersytet Szczeciński) oraz edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego (Koszalińska Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych).

Dowiedz się więcej

Dziecięcy Zespół Teatralny

Zajęcia teatralne dla najmłodszych to nie tylko świetna zabawa, to również rozwój osobisty. Uczą poprawnej i pięknej wymowy, prawidłowego oddechu, opanowania i wyrażania emocji. Poprawiają koordynację ruchową, pamięć i koncentrację uwagi, rozwijają wyobraźnię i kreatywność dzieci. Uczą ich także odpowiedzialności, partnerstwa w działaniu w grupie i rozwijają zamiłowanie do sztuki.
Dziecięcy Zespół Teatralny to także inscenizacje teatralne będące nieraz pierwszym twórczym kontaktem dziecka z teatrem i jego tajnikami.

Absolwentka Polskiego Stowarzyszenia Choreoterapii w Poznaniu i Uniwersytetu Szczecińskiego.
Instruktor tańca terapeutycznego.
Pedagog resocjalizacyjny i opiekuńczy.
Doradca psychospołeczny.

Formacja Ruchu

Taniec terapeutyczny to wspaniały sposób na kreatywne i aktywne spędzenie czasu. To nie tylko doskonała rozrywka ale też połączenie wszystkiego co daje taniec – relaksu, zabawy, obcowania z ludźmi – i elementów terapeutycznych – otworzenia na innego człowieka, pracy nad budowaniem relacji interpersonalnych, poprawienia zdrowia psychicznego, "poznawania swojego Ja".