Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na nasz temat?

Przeczytaj opinie nadesłane mailowo lub zamieszczone na portalu Facebook przez uczestników zajęć w ST, warsztatów okazjonalnych 5x5 i nie tylko, warsztatów wyjazdowych oraz warsztatów w Barlinku.

Czekamy też na Twoją opinię! 😉

Znalezione w skrzynce mailowej

Pamela Pokorska, 28 maja 2014 r

 

Pani Iwonko, bardzo chciałam Pani podziękować, bo po raz pierwszy w życiu naprawdę uwolniłam swój głos. Po raz pierwszy się otworzyłam, a dźwięk swobodnie wypływał z mojego ciała i z mojej
duszy. Gdyby nie Pani, nigdy by mi się to nie udało. Oczywiście, bez mojej chęci nic by z tego nie wyszło, ale czym byłyby te chęci bez odpowiedniego mentora? Chciałam Pani podziękować dlatego, że zrozumiałam dzisiaj jedną rzecz - aby udało się coś osiągnąć, potrzeba naprawdę ciężkiej i wytrwałej pracy. Każdy ma swój czas, na to, aby uzyskać upragniony cel. Mnie udało się właśnie dziś i dodało mi to skrzydeł oraz zmotywowało do jeszcze większej pracy nad sobą. Nigdy nie zapomnę tego dnia 🙂
Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Mateusz Wiśniewski, 15.09.2013 r.

 

Cześć! Piszę do Was jako przeszczęśliwy fuks PWST we Wrocławiu. Moja wypowiedź może być lekko niespójna, gdyż za dwa tygodnie zaczynam studia na wymarzonym kierunku (aktorstwo dramatyczne) i wciąż nie mogę się przyzwyczaić do tej myśli. Spełniłem swoje marzenie. Dostałem się do szkoły. Jestem szczęśliwy. Wszystko to dzięki Studiu Teatr oraz Pani Iwonie (chociaż w zasadzie dla mnie, to jest już teraz koleżanka Iwonka). Zajęcia grupowe wspominam świetnie. Cudowni ludzie, atmosfera, kupa śmiechu, ale też ciężka praca nad ciałem i mową, która w moim przypadku zaowocowała pewnością siebie i brakiem strachu przed wejściem na pierwszą (ruchową) komisje. Czego miałem się bać, skoro na zajęciach grupowych robi się najdziwniejsze wygibasy odblokowujące ciało i umysł? Co do zajęć indywidualnych? Myślę, że spokojnie mógłbym napisać esej o tym, jak wspaniały był to dla mnie czas. Iwonka, to złota kobieta z sercem na dłoni, a przy tym niebywały pedagog. Jeśli szukasz osoby, która da ci gotową, swoją interpretację tekstów, w ten sposób przygotowując do szkoły teatralnej, to źle trafiłeś. Pani Iwonka uczy myślenia nad tekstem i wskazuje drogę, abyś umiał odczytać tekst, zrozumieć go i sam mógł znaleźć swoją interpretację. Ja z całego serca właśnie za to jej dziękuje. Iwonko, uwielbiam dozgonnie i jeszcze raz DZIĘKUJĘ! Ja, Magikus Fuks Mateusz Wiśniewski In Corda Nostra Stripts (tak mi się każą przedstawiać starsi studenci więc tak robię :D)

Szymon Roszak, 5 grudnia 2012 r.

 

Dzień dobry,
Jestem obecnie szczęśliwym studentem pierwszego roku Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie i właśnie z tego miejsca chciałbym podziękować p. Iwonie za całą ciężką pracę jaką włożyła w pomoc w osiągnięciu przeze mnie tego wymarzonego celu jakim jest szkoła teatralna. Bardzo wiele się nauczyłem przez okres tej wspaniałej współpracy. Mówiąc szczerze nie mogłem trafić lepiej.
Pozdrawiam serdecznie.

Zamieszczone na portalu Facebook

Zajęcia w ST

Polecam zajęcia w studiu teatr, bo dzięki nim w życiu można poradzić sobie wszędzie - być wygadanym i mieć wątpliwości! Wbrew pozorom posiadanie wątpliwości jest czymś pięknym. No ale od początku, poznałam Iwonę w 2011r. - byłam wtedy małym, wystraszonym kurczakiem, który po prostu kochał teatr i wiedział ze jedyne co chce robić w życiu to studiować medycynę. W zajęciach zakochałam się od pierwszego ćwiczenia tak naprawdę. Przez ten wszystkie lata poznałam cudownych ludzi, których z czystym sumieniem mogę nazwać moimi najcudowniejszym, jedynymi i prawdziwie prawdziwymi przyjaciółmi. Dzięki Iwonie poznałam „inny swiat”, w pewien sposób ukształtował się mój światopogląd, poznałam wartościowa poezje, prozę, NABRAŁAM PEWNOŚCI SIEBIE, opanowałam swój stres/strach, dałam upust swoim emocjom i stałam się silna kobietą, którą wiem ze nic nie złamie - wiem, to zabawne, ale sztuka właśnie tak działa.. z czystym sumieniem mogę powiedzieć, ze gdyby nie taka odskocznia to bym chyba nie przeżyła stresu związanego z liceum i studiami. Obecnie jestem (nie)szczęśliwa studentką wydziału lekarskiego. Dopięłam swego, ale w między czasie bardzo głęboko zastanawiałam się nad wybraniem szkoly teatralnej. Dzięki właśnie tym wątpliwością wiem dokładnie kim jestem i wiem ze nic mnie w życiu nie ominęło! Za to jestem najbardziej wdzięczna Pani Iwonie i studiu teatr, polecam bardzo serdecznie! Warto mieć wątpliwości.

Świetni instruktorzy, ciekawie prowadzone zajęcia. Czego chcieć więcej? Serdecznie pozdrawiam i polecam!

Warsztaty w Barlinku
 

Pomimo tego, że dołączyłam do warsztatów w Barlinku dopiero po trzech dniach, bardzo wiele się nauczyłam. Przyglądałam się przygotowaniom do spektaklu na podstawie wierszy Herberta. Dzięki temu poznałam głebsze znaczenia wielu z nich i spodobało mi się to. Poza tym spędziłem czas ze wspaniałymi ludźmi. Dziękuję za to!

Warsztaty jednorazowe

Wiele w swoim krótkim życiu słyszałam o teatrze. Moi rodzice od małego pchali mnie w tym kierunku, a ja zawsze z uśmiechem kroczyłam przez ten bajkowy korytarz, pełen radości, uśmiechu i miłości. Przyszłam na warsztaty teatralne zorganizowane przez Studio Teatr i nagle cała ta delikatna otoczka zniknęła, a zastąpiła ja ciężka praca. To właśnie ona pozwała urzeczywistnić nam wszystkie marzenia, które sobie potrafimy wymyślić. To były piękne dwa dni, które przyozdobiły mnie o nowe umiejętności recytatorskie i teatralne. Czas zabawy, zmęczenia, śmiechu i wspomnień, które pozostaną ze mną do końca życia i jeden dzień dłużej. Studio Teatr to zespół, który cechuje przede wszystkim profesjonalizm w zdrowym znaczeniu tego słowa. Była to terapia, która pozwoliła mi zaakceptować swoje ciało i nauczyć się wykorzystywać jego cechy na scenie. Chciałam napisać dziękuje. Te dwa dni były magiczne, mam nadzieję, że uda mi się spotkać tych cudownych ludzi ponownie. Jeśli chcecie być najlepszymi z najlepszych to Studio Teatr jest jedynym odpowiednim miejscem do zrealizowania tego postanowienia.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów, Natalia z Gniezna (ta co pamiętała o tym by zamienić słynne "ser" na "i" oraz osoba, która słysząc recytacje Pana Marcina, płacze już na pierwszych wersach)

 

Po warsztatach otworzyłam się na świat teatru. Stałam się bardziej pewna siebie i przede wszystkim poznałam się bliżej ze sobą.

 

Warsztaty pomogły mi wyrazić siebie i doświadczyć czym naprawdę jest sztuka słowa. Serdecznie polecam.

Po warsztatach:
Jestem pewniejsza siebie i swoich zdolności.

Pozostałe opinie
 

Dostałem się do wymarzonej PWST! Dziękuję Pani Iwono za pomoc! Bez Pani by się to nie udało!!!