Wiemy,  że najlepszą reklamą tego co robimy i zachętą do współpracy z ST są opinię tych, którzy uczestniczą lub uczestniczyli w naszych zajęciach. Jako ST istniejemy od 2010 roku a jako TSP pracujemy na swoją renomę ponad trzydzieści lat. Oto nieco opinii na nasz temat nadesłanych mailem, zamieszczonych na portalach społecznościowych, nagranych w postaci filmów, czy napisanych na kartkach po spektaklach jakie graliśmy. Zapoznajcie się z nimi i dowiedzcie się o nas czegoś więcej.

Więcej wpisów znajdziecie na naszej stronie FB

Dzień dobry,
Jestem obecnie szczęśliwym studentem pierwszego roku Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie i właśnie z tego miejsca chciałbym podziękować p. Iwonie za całą ciężką pracę jaką włożyła w pomoc w osiągnięciu przeze mnie tego wymarzonego celu jakim jest szkoła teatralna. Bardzo wiele się nauczyłem przez okres tej wspaniałej współpracy. Mówiąc szczerze nie mogłem trafić lepiej.
Pozdrawiam serdecznie.

 

Szymon Roszak, 5 grudnia 2012 r.

Pani Iwonko, bardzo chciałam Pani podziękować, bo po raz pierwszy w życiu naprawdę uwolniłam swój głos. Po raz pierwszy się otworzyłam, a dźwięk swobodnie wypływał z mojego ciała i z mojej
duszy. Gdyby nie Pani, nigdy by mi się to nie udało. Oczywiście, bez mojej chęci nic by z tego nie wyszło, ale czym byłyby te chęci bez odpowiedniego mentora? Chciałam Pani podziękować dlatego, że zrozumiałam dzisiaj jedną rzecz - aby udało się coś osiągnąć, potrzeba naprawdę ciężkiej i wytrwałej pracy. Każdy ma swój czas, na to, aby uzyskać upragniony cel. Mnie udało się właśnie dziś i dodało mi to skrzydeł oraz zmotywowało do jeszcze większej pracy nad sobą. Nigdy nie zapomnę tego dnia 🙂
Pozdrawiam bardzo serdecznie.

 

Pamela Pokorska, 28 maja 2014 r.

Warsztaty pomogły mi wyrazić siebie i doświadczyć czym naprawdę jest sztuka słowa. Serdecznie polecam.

 

Kinga Hildegarda Gorczycka-Smyk, 28 grudnia 2019 r.

Po warsztatach otworzyłam się na świat teatru. Stałam się bardziej pewna siebie i przede wszystkim poznałam się bliżej ze sobą.

 

Eggebrecht Zofia, 28 grudnia 2019 r.

Cześć! Piszę do Was jako przeszczęśliwy fuks PWST we Wrocławiu. Moja wypowiedź może być lekko niespójna, gdyż za dwa tygodnie zaczynam studia na wymarzonym kierunku (aktorstwo dramatyczne) i wciąż nie mogę się przyzwyczaić do tej myśli. Spełniłem swoje marzenie. Dostałem się do szkoły. Jestem szczęśliwy. Wszystko to dzięki Studiu Teatr oraz Pani Iwonie (chociaż w zasadzie dla mnie, to jest już teraz koleżanka Iwonka). Zajęcia grupowe wspominam świetnie. Cudowni ludzie, atmosfera, kupa śmiechu, ale też ciężka praca nad ciałem i mową, która w moim przypadku zaowocowała pewnością siebie i brakiem strachu przed wejściem na pierwszą (ruchową) komisje. Czego miałem się bać, skoro na zajęciach grupowych robi się najdziwniejsze wygibasy odblokowujące ciało i umysł? Co do zajęć indywidualnych? Myślę, że spokojnie mógłbym napisać esej o tym, jak wspaniały był to dla mnie czas. Iwonka, to złota kobieta z sercem na dłoni, a przy tym niebywały pedagog. Jeśli szukasz osoby, która da ci gotową, swoją interpretację tekstów, w ten sposób przygotowując do szkoły teatralnej, to źle trafiłeś. Pani Iwonka uczy myślenia nad tekstem i wskazuje drogę, abyś umiał odczytać tekst, zrozumieć go i sam mógł znaleźć swoją interpretację. Ja z całego serca właśnie za to jej dziękuje. Iwonko, uwielbiam dozgonnie i jeszcze raz DZIĘKUJĘ! Ja, Magikus Fuks Mateusz Wiśniewski In Corda Nostra Stripts (tak mi się każą przedstawiać starsi studenci więc tak robię :D)

 

Mateusz Wiśniewski, 15.09.2013 r.

Wiele w swoim krótkim życiu słyszałam o teatrze. Moi rodzice od małego pchali mnie w tym kierunku, a ja zawsze z uśmiechem kroczyłam przez ten bajkowy korytarz, pełen radosci, usmiechu i miłości. Przyszłam na warsztaty teatralne zorganizowane przez Studio Teatr i nagle cała ta delikatna otoczka zniknęła, a zastąpiła ja ciężka praca. To właśnie ona pozwalą urzeczywistnić nam wszytskie marzenia, które sobie potrafimy wymyślić. To były piękne dwa dni, które przyozdobiły mnie o nowe umiejętności recytatorskie i teatralne. Czas zabawy, zmęczenia, śmiechu i wspomnień, które pozostaną ze mną do końca życia i jeden dzień dłużej. Studio Teatr to zespół, który cechuje przede wszytskim profesjonalizm w zdrowym znaczeniu tego słowa. Była to terapia, ktora pozwoliła mi zaakcpetować swoje ciało i nauczyć się wykorzystywać jego cechy na scenie. Chciałam napisać dziekuje. Te dwa dni były magiczne, mam nadzieję, że uda mi sie spotkać tych cudownych ludzi ponownie. Jeśli chcecie być najlepszymi z najlepszych to Studio Teatr jest jedynym odpowiednim miejscem do zrealizowania tego postawnowienia.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów, Natalia z Gniezna (ta co pamiętała o tym by zamienić słynne "ser" na "i" oraz osoba, która słysząc recytacje Pana Marcina, płacze już na pierwszych wersach)

Natalia Łaniecka, 28 grudnia 2019 r.