16. WNM – Regulamin i karta uczestnika

UWAGA MIŁOŚNICY ŻYWEGO SŁOWA

 

Studio Teatr rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń na XVI Ogólnopolskie Spotkania ze Sztuką Słowa ~ Wiara ~ Nadzieja ~ Miłość ~.

 

Konkurs odbędzie się w dniach 21-23. 10. 2021 roku (od czwartku do soboty) w Szczecińskim Inkubatorze Kultury, mieszczącym się przy ulicy Wojska Polskiego 90. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 10.10.2021 r. Z powodu ograniczonej ilości uczestników o przyjęciu do konkursu decyduje kolejność nadsyłanych zgłoszeń wraz z tekstami prezentowanych utworów. Akredytacja dla osób spoza Szczecina wynosi 160 zł. (w tym jeden nocleg, dwa obiady, kolacja i śniadanie), a dla pozostałych osób 110 zł. (w tym dwa obiady i kolacja)

Konkurs powstał z myślą o osobach stawiających pierwsze kroki w tej trudnej dziedzinie sztuki i ma im pomóc w zdobywaniu wiedzy oraz doświadczenia recytatorskiego. Jest to jedyny w Polsce konkurs, gdzie nowicjusze („Szprotki”) nie są oceniani w jednej grupie z doświadczonymi recytatorami („Wielorybami”). Spotkaniom, jak zwykle, towarzyszyć będą próby recytatorów, warsztaty oraz prezentacje „Rekinów” - jurorów, instruktorów, aktorów i studentów szkół teatralnych.

Do wzięcia udziału w konkursie zapraszam recytatorów, którzy ukończyli 14. lat. Górnej granicy wieku nie ma.

Serdecznie zapraszamy!

Dokumenty do pobrania:
W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

KARTA UCZESTNICTWA
Proszę wypełnić elektronicznie
i przesłać na adres mailowy ST.

 

REGULAMIN KONKURSU

21-23.10.2021.